Військовий адвокат по виплатах

Юрій Колтонюк

Контакти:

(099) 025 03 84
(068) 187 01 10
yuriy.koltoniuk@gmail.com

Одноразова грошова допомога у випадку смерті військовослужбовця

Загальновідомо, що члени сім’ї загиблого в період дії воєнного стану військовослужбовця мають право отримати одноразову грошову допомогу у розмірі 15 млн. грн.

На жаль, в житті трапляються випадки, коли військові помирають в зоні бойових дій від захворювань та різних хвороб, які ними набуті за час проходження військової служби, військовослужбовці можуть також загинути в ДТП, у відпустці і т.д.

В такому випадку члени сім’ї загиблого теж мають право на одноразову грошову допомогу.

Основним документом, який членам сімей померлих військових треба здобути для отримання цієї допомоги є постанова або витяг з цієї постанови військово-лікарської комісії (ВЛК), в якому буде встановлено причинний зв’язок смерті військовослужбовця з проходження  військової служби.

У випадку відсутності цього документа родичам померлого слід звернутися до військової частини, де проходив службу покійний військовослужбовець або звернутися до місцевого територіального центру комплектування та соціальної підтримки з метою ініціювання процесу направлення документів на розгляд ВЛК з метою встановлення причинного зв’язку смерті з проходженням військової служби.

Для отримання одноразової грошової допомоги члени сім’ї померлого повинні звернутися до місцевого територіального центру комплектування та соціальної підтримки (колишнього військового комісаріату) та подати такі документи :

  • свій паспорт;
  • ідентифікаційний код;
  • постанову ВЛК про причинний зв’язок смерті військовослужбовця з проходженням військової служби;
  • свідоцтво про смерть військовослужбовця;
  • документи, що підтверджують родинні відносини членів сім’ї із померлим;
  • довідки військової частини про причини та обставини смерті військовослужбовця;
  • витяг з наказу про виключення загиблого (померлого) військовослужбовця, військовозобов’язаного та резервіста із списків особового складу військової частини (підрозділу, органу);
  • витяг з особової справи про склад сім’ї військовослужбовця, військовозобов’язаного та резервіста, призваного на навчальні (або перевірочні) та спеціальні збори чи для проходження служби у військовому резерві.

У випадку, якщо у Вас виникнуть складнощі щодо отримання одноразової грошової допомоги у разі смерті Ваших рідних військових, Ви можете звернутися до мене за правовою допомогою.

Контакти для консультації:

(068) 187 01 10

yuriy.koltoniuk@gmail.com

м. Луцьк, вул. Л. Українки, 52

Умови нашої співпраці:

Моя основна спеціалізація – це одноразова грошова допомога та інші виплати, які належні військовослужбовцям, які проходять військову службу, які перебувають на лікуванні після поранення, та ті, які звільнені з військової служби, а також виплати, які належні членам сімей загиблих чи померлих військовослужбовців.

У випадку звернення до мене за правовою допомогою з питань, які не належать до моєї спеціалізації, я можу надати правову допомогу або порекомендувати Вам адвоката, який займається такими питаннями.

Я переважно працюю під результат (як правило 15 % від отриманих сум щодо одноразової грошової допомоги та 30 % по інших видах виплат) з невеликим авансом. Плата за мої послуги складається з двох частин: відсоток – це власне мої послуги, інший відсоток – це гроші на потреби ЗСУ.

Не оплачуючи мої послуги під результат Ви ставите під загрозу надання безоплатної правової допомоги іншим особам, які не можуть оплатити мої послуги або опинилися в складних життєвих обставинах.
Вартість консультації – 1 000 грн.
Вартість адвокатського запиту – 1 000 грн.

Всі витрати (поштові витрати, витрати на нотаріальне оформлення документів, судовий збір, транспортні витрати тощо) оплачуєте Ви.

У випадку якщо Ви не можете оплатити мої послуги повідомте про це мені і тоді я Вам надам консультацію та інші послуги безкоштовно. Я залишаю за собою право надати Вам безоплатну правову допомогу в кожному конкретному випадку.