Військовий адвокат по виплатах

Юрій Колтонюк

Контакти:

(099) 025 03 84
(068) 187 01 10
yuriy.koltoniuk@gmail.com

Виплата за поранення

1. Чи передбачена виплата за поранення і який її розмір та які умови її виплати?

Відповідно до законодавства як таких виплат за поранення не передбачено, лише передбачено виплату додаткової винагороди у розмірі 100 000 (сто тисяч) гривень за весь період стаціонарного лікування, в тому числі за кордоном, а також за весь період перебування у відпустці за станом здоров’я, якщо поранення тяжке.

Тяжкість поранення визначається у рішенні ВЛК.

Вищезазначені виплати можна отримати лише у тому випадку, якщо отримане поранення пов’язане із захистом Батьківщини. Отримання поранення у зв’язку із захистом Батьківщини підтверджується довідкою про обставини травми (форма 5).

2. Якими документами підтверджується стаціонарне лікування та відпустка за станом здоров’я?

Стаціонарне лікування підтверджується виписками із медичної картки стаціонарного хворого закладів охорони здоров’я, відпустка за станом здоров’я надається ВЛК, тому підтвердженням перебування у відпустці за станом здоров’я є рішення ВЛК.

3. Коли можливо звертатися, а також вимагати виплат за поранення ?

Я рекомендую, якщо Вам не виплачують грошове забезпечення і додаткову винагороду за поранення, вимагати виплат за поранення в тому числі і в судовому порядку лише після звільнення з військової служби або після переведення з військової частини (наприклад, після переведення для подальшого проходження військової служби в ТЦК і СП, якщо, наприклад, Вас визнано обмежено придатним до військової служби).

Я надаю правову допомогу щодо отримання виплат за поранення.

Контакти для консультації:

(068) 187 01 10

yuriy.koltoniuk@gmail.com

м. Луцьк, вул. Л. Українки, 52

Умови нашої співпраці:

Моя основна спеціалізація – це одноразова грошова допомога та інші виплати, які належні військовослужбовцям, які проходять військову службу, які перебувають на лікуванні після поранення, та ті, які звільнені з військової служби, а також виплати, які належні членам сімей загиблих чи померлих військовослужбовців.

У випадку звернення до мене за правовою допомогою з питань, які не належать до моєї спеціалізації, я можу надати правову допомогу або порекомендувати Вам адвоката, який займається такими питаннями.

Я переважно працюю під результат (як правило 15 % від отриманих сум щодо одноразової грошової допомоги та 30 % по інших видах виплат) з невеликим авансом. Плата за мої послуги складається з двох частин: відсоток – це власне мої послуги, інший відсоток – це гроші на потреби ЗСУ.

Не оплачуючи мої послуги під результат Ви ставите під загрозу надання безоплатної правової допомоги іншим особам, які не можуть оплатити мої послуги або опинилися в складних життєвих обставинах.
Вартість консультації – 1 000 грн.
Вартість адвокатського запиту – 1 000 грн.

Всі витрати (поштові витрати, витрати на нотаріальне оформлення документів, судовий збір, транспортні витрати тощо) оплачуєте Ви.

У випадку якщо Ви не можете оплатити мої послуги повідомте про це мені і тоді я Вам надам консультацію та інші послуги безкоштовно. Я залишаю за собою право надати Вам безоплатну правову допомогу в кожному конкретному випадку.