Військовий адвокат по виплатах

Юрій Колтонюк

Контакти:

(099) 025 03 84
(068) 187 01 10
yuriy.koltoniuk@gmail.com

Одноразова державна допомога особам, які перебували у полоні

Військовослужбовці та особи, які перебували у полоні, мають право на одноразову грошову допомогу у розмірі 100 000 (сто тисяч) грн. після звільнення з полону.

Для отримання цієї допомоги потрібно пройти три етапи.

1-ий етап. Отримання довідки Міністерства оборони України про перебування у полоні.

Для отримання цієї довідки заявник звертається із письмовою заявою довільної форми до Міністерства оборони України .

У заяві обов’язково зазначається прізвище, ім’я, по-батькові заявника, військове звання, контакти (номер мобільного телефону, електронна пошта якщо наявна), номер військової частини, в якій проходив службу військовослужбовець до потрапляння у полон, період перебування у полоні.

До заяви додаються копії паспорта (1-а, 2-а, 11- а сторінка якщо паспорт у формі книжечки), а також може додаватися довідка Національного інформаційного бюро (в Україні – це Державне підприємство «Український національний центр розбудови миру) про звільнення з полону.

2-ий етап. Встановлення комісією Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України (МінРеінтеграції) факту позбавлення особи особистої свободи (перебування у полоні)

Для встановлення факту перебування у полоні необхідно подати на адресу МінРеінтеграції (03186 м. Київ, Чоколівський бульвар 13) заяву за встановленим зразком про встановлення факту позбавлення особи особистої свободи.

До заяви необхідно додати копії паспорта (1-а, 2-а, 11- а сторінка якщо паспорт у формі книжечки), довідку Міністерства оборони України про перебування у місцях несвободи (полоні).

3-ий етап. Отримання виплати одноразової грошової допомоги

Після встановлення міжвідомчою комісією МінРеінтеграції факту позбавлення особи особистої свободи (перебування у полоні) для отримання виплати на адресу МінРеінтеграції необхідно подати заяву встановленої форми про отримання державної грошової допомоги

До заяви необхідно додати  копії паспорта (1-а, 2-а, 11- а сторінка якщо паспорт у формі книжечки), а також довідку банку з реквізитами рахунку, на який буде здійснено виплату одноразової грошової допомоги у розмірі 100 000 грн.

Я надаю правову та іншу допомогу, спрямовану на безперешкодне отримання особою, яка перебувала у полоні, одноразової грошової допомоги у розмірі 100 000 грн. на всіх етапах проходження документів.

Контакти для консультації:

(068) 187 01 10

yuriy.koltoniuk@gmail.com

м. Луцьк, вул. Л. Українки, 52

Умови нашої співпраці:

Моя основна спеціалізація – це одноразова грошова допомога та інші виплати, які належні військовослужбовцям, які проходять військову службу, які перебувають на лікуванні після поранення, та ті, які звільнені з військової служби, а також виплати, які належні членам сімей загиблих чи померлих військовослужбовців.

У випадку звернення до мене за правовою допомогою з питань, які не належать до моєї спеціалізації, я можу надати правову допомогу або порекомендувати Вам адвоката, який займається такими питаннями.

Я переважно працюю під результат (як правило 15 % від отриманих сум щодо одноразової грошової допомоги та 30 % по інших видах виплат) з невеликим авансом. Плата за мої послуги складається з двох частин: відсоток – це власне мої послуги, інший відсоток – це гроші на потреби ЗСУ.

Не оплачуючи мої послуги під результат Ви ставите під загрозу надання безоплатної правової допомоги іншим особам, які не можуть оплатити мої послуги або опинилися в складних життєвих обставинах.
Вартість консультації – 1 000 грн.
Вартість адвокатського запиту – 1 000 грн.

Всі витрати (поштові витрати, витрати на нотаріальне оформлення документів, судовий збір, транспортні витрати тощо) оплачуєте Ви.

У випадку якщо Ви не можете оплатити мої послуги повідомте про це мені і тоді я Вам надам консультацію та інші послуги безкоштовно. Я залишаю за собою право надати Вам безоплатну правову допомогу в кожному конкретному випадку.